Hakkımda

tugbakoksal

Ben pembe çiçeklerin yaza en güzel tonlarını gösterdiği bir haziran sabahı ailenin minik prensesi olarak gözlerimi açmışım. Kocaman bir sevgiyle büyüdüm ben, şımartıldığım da seviyeyi korumayı hep bildim. Eğitimimde o kadar üstüme düşülüp ilgilenildiği haldeyse fazlaca rahatıma düşkün olduğumdan liseden sonrasını devam ettiremedim.

Liseyi Haydar Akın Anadolu Meslek Lisesinde ‘Giyim Üretim Teknolojisi ve Kadın Modelistliği’ bölümünde okudum. Sanırım küçük bir kız çocuğuyken annemin el bezlerinden bebeklerime yaptığım elbiseler benim bu yolda ilerleyeceğimin göstergesiydi. Bölümümde çok başarılı oldum ve sonuç olarak işime aşkla bağlandım.

İlk iş hayatıma Esra KAVURMACI Moda Evi’nde başladım. Sonrasında Aziz Bebe ve Melbi Tekstil bünyelerinde tecrübemi arttırdım. Aziz Bebe bana eşimi kazandırdı. En büyük şansımın tasarımcımızın kardeşi olduğunu nereden bilebilirdim ki…

İşimi, evimi, eşimi çok seviyorum.

Artık ailemize minik bir can bekliyoruz. Oğlumuz olacak ve ben şu anda tahmin edemediğim bir süreliğine evdeyim..

Uzun zamandır hayata, hayatıma ve renkli hayal dünyama dair güzellikleri paylaşmak istiyordum. Sonunda kavuştuğum pembe dünyamda artık sizlerleyim. Bazen yaşadığım güzel anılarla, bazen edindiğim tecrübelerle ve bilgilerle, bazen gözümüzü ve görüşümüzü değiştirecek renkli tasarımlarla, bazen ise en güzel atıştırmalıkların lezzetlerinde buluşacağız.

İçimizde kelebeklerin uçuştuğu, mutluluğa, sağlığa, sevgiye kucak açtığımız ve gülücükler saçtığımız  bir yaşam dileğiyle.

MERHABA!

Facebook instagram Twitter Pinterest iletişim