916 'kez gösterildi...

Şifalı Bitkilerle Migren Çayı Nasıl Yapılır?

Şifalı Bitkilerle Migren Çayı Nasıl Yapılır?

Hayatın stresi, koşturmacası, karmaşası karşısında bazen yenik düşeriz. Bu etkiler maalesef ki bizde baş ağrılarına neden olur. Hele ki bu ağrının migren olduğunu öğrendiğimiz noktada hayat çekilmez hale gelebilir. Geçmeyen baş ağrıları benim için de artık çekilmez hale gelmişti. Ve bu nedenle kendime iyi gelecek çözümler aramaya başladım. Neler neler denedim ama sonunda şifayı bitkilerde buldum. Sizlere bana şifa olan çayın tarifini aşağıda sunuyorum.

Malzemeler;
-Karabaş otu
-Sarı kantaron
-1 bardak su

Yapılışı;
1 bardak içme suyunu kaynatıyoruz. Kaynattığımız suyun içine 1 tutam karabaş otu ve 1 tutam sarı kantaronu katıyoruz ve 10 dakika demlendirip tüketiyoruz.

Sabah yada akşam isteğinize göre tüketebilirsiniz. Düzenli olarak tükettiğinizde 3 ay sonra ağrılarınızın bittiğini göreceksinizdir. Tabiki artık migrenim tamamen geçti diye düşünmeyelim haftada 1-2 sefer yine şifalı çayımızı tüketelim. Migreninizin geçmesi dışında inanın bu çayın daha birçok faydasını göreceksiniz.

Emziren Anneyi Sütü Korur Mu?

Emziren Anneyi Sütü Korur Mu?

Çiftler için bebek sahibi olmak ne kadar önemliyse bir bebeğe sahip olduktan sonra korunmak da en az bu kadar önemli diyebiliriz. Birçok çift ikince çocuk düşüncesinde olsa dahi çocuklarının arasında en az 3-4 yaş olmasını istiyor. Az bir kısım ise daha az bir yaş...

Elmalı Ponçik Nasıl Yapılır?

Elmalı Ponçik Nasıl Yapılır?

Malzemeler;

Hamuru;
-200 gr. margarin ya da tereyağ (ben 100 gr. margarin, 100 gr. tereyağ kullanıyorum)
-1 su bardağı yoğurt
-1 su bardağı toz şeker
-1 paket kabartma tozu
-1 paket va...

2016-2017 Örgü Bebek-Çocuk Şapkaları

2016-2017 Örgü Bebek-Çocuk Şapkaları

Annelerin asla vazgeçemeyeceği bir şey varsa o da örgü ürünlerdir. Hele ki kışın örgünün yeri bir başkadır. Bebeklerimize örme yelekler ve patikler giydiririz. Dışarı çıkarken ise örme şapkalar miniklerimizin başında yerlerini alırlar. Yavrularımız hem sıcacık ...

Yorum Alanı

Facebook instagram Twitter Pinterest iletişim